صفحه ها
دسته
لينکستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 128054
تعداد نوشته ها : 262
تعداد نظرات : 27
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

حتما به سایت هایی برخوردید که به هر نحوی می خوان از شما ایمیل بگیرند ( دادن لینک دانلود ، در اختیار گذاشتن اطلاعات و … ) ، مطمئنا خیلی از این سایت ها هم با گرفتن ایمیل شما هر روز اسپم های زیادی رو روانه ایمیلتون می کنند که بعد از یه مدت متوجه می شید کار کردن با ایمیلتون خیلی سخت شده !

ساختن یه ایمیل جدید ، برای این جور کارها می تونه گزینه مناسبی باشه اما مدت زمانی که باید صرف ساخت یک ایمیل جدید کنید و باز و بسته کردن و … باعث می شه کمتر کسی یه همچین کاری کنه .

یه راه حل دیگه هم دادن یک ایمیل سرکاری به سایت هست که در بعضی جاها مفید واقع می شه ولی خیلی از سایت ها برای تکمیل عضویت نیاز به کلیک کردن روی لینکی که به ایمیل شما می فرستند دارند .

http://www.nycafp.org/images/email.jpg

پس راه حل چیست ؟

پیشنهاد ما استفاده از سایت http://dodgeit.com است

کافیه وقتی شما با یه همچنین سایت هایی برخورد کردید یک ایمیل با هر نامی و با پسوند dedgeit @ به سایت بدید . حالا کافیه به صفحه اصلی این سایت برید و نامی رو که قبل از @ وارد کردید رو وارد کنید تا وارد صندوق پستی این نام شوید و لینک مورد نظر و یا پسورد مورد نظر رو بدست آورید …


این سایت می تونه راه حل خوبی برای مبارزه با اسپم باشه .

پس دقت داشته باشید که هیچ موقع ایمیل اصلی خودتون رو به سایت های غیر معتبر ندید …

ضمنا تا اونجایی که من تست کردم ، از انتخاب نام Admin برای این ایمیل موقت بپرهیزید . چون این ایمیل اصلی سایت می باشد و دارای کلمه عبور می باشد و شما نمی توانید وارد آن شوید .

پس بهتر است نامی را که بر می گزینید ، یک نام یکتا و جدید باشد (مثلا نام آی دی شما در یاهو ، یا نام خودتان )
دسته ها : ترفندها
شنبه بیست و سوم 9 1387
X